Dżety metalowe różnego rodzaju – do przyklejenia i przyszycia

Dżety metalowe stanowią niezwykłe pole do popisu dla każdego, kto uwielbia ozdabiać swoją odzież. Pod nazwą dżety czy termodżety, kryją się takie produkty jak cyrkonie i ćwieki, a także kamienie i kryształki do przyszycia. Jedne można przyszyć do odzieży, zaś inne przyklejać do materiału pod wpływem wysokiej temperatury.

Dżety metalowe(aluminiowe) występują w przeróżnych kolorach – od tradycyjnego przeźroczystego kryształka, przez odcienie różu, fioletu, niebieskiego, aż po odcienie żółci. Warto również wspomnieć o kolorach "specjalnych" czyli kolorach opalizujących, których odcienie zmieniają się w zależności od kątów padania światła, a także ozdobach wyglądających jak czyste złoto czy srebro.
Motywy z dżetów metalowych do przyklejania można również w łatwy sposób urozmaicić poprzez zastosowanie innych ozdób tego typu jak blaszki stożkowe czy pół perły metalowe. Wzory tworzone z różnych ozdób typu hot fix jeszcze bardziej przyciągają uwagę, poprzez różnorodność odcieni, które mogą być w ten sposób zastosowane.

Blaszki ozdobne do przyszycia

Blaszki ozdobne do przyszycia, które stanowią doskonałą reklamę dla firmy wykonujemy w różnych wersjach według wzoru i projektu klienta. Wzór i grafika może być wypukła lub wklęsła, lakierowana, wykończona kamieniami, żywicą lub cyrkoniami.
Zapraszamy do współpracy z Linea Bottonex z Kielc – sprawdzonego dostawcy produktów krawieckich.