Producent dodatków i akcesoriów krawieckich Linea Bottonex

Producent guzików, dodatków i akcesoriów krawieckich

Firma Linea Bottonex jest producentem guzików, dodatków i akcesoriów krawieckich wysokiej jakości głównie z logotypem danej firmy. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i imporcie galanterii metalowej i tworzywowej oraz w produkcji koronek i taśm według projektu klienta, spowodowało, że dziś grono naszych odbiorców jest naprawdę szerokie. Wierzymy, że nasza oferta jest przystępna dla wszystkich, ponieważ łączymy funkcję pasmanterii i sklepu internetowego. Dzięki temu z powodzeniem możemy obsługiwać zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jako producent guzików, klamer, wielu dodatków i akcesoriów krawieckich zdobyliśmy zaufanie wielu projektantów i firm. Wśród nich znajdują się producenci odzieży, bielizny, szwalnie, producenci obuwia, galanterii skórzanej, a nawet producenci mebli. Nasze dodatki krawieckie wykorzystują tak znane marki jak Eva Minge czy Robert Kupisz.
Z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań i rozszerzamy nasz asortyment. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wierzymy, że szeroki wybór akcesoriów krawieckich, guzików i wielu innych dodatków sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ozdabianie odzieży

Oferta Linea Bottonex zmienia się dynamicznie, tak jak zmienia się moda.
Oprócz naszej produkcji guzików i innych dodatków możemy zaproponować różnorodne ozdoby do odzieży jak i również do produkcji biżuterii. Będąc także importerem półfabrykatów do biżuterii – dajemy Państwu możliwość wykonania wymarzonej bransoletki czy naszyjnika. Ozdobić można bardzo ciekawymi koralikami, przelotkami również czapkę, kapelusz lub torebkę. Ciekawa broszka, agrafka, szpilka czy pin będzie ozdobą o indywidualnym charakterze czy stylu danego wyrobu. Można powiedzieć, że ozdabianie odzieży i nie tylko to nasza specjalność!

Producent produktów z logo

Na rynku wyróżnia nas usługa tworzenia produktów z logo firmy Klienta. Wśród nich można znaleźć ozdobne blaszki do odzieży, dżety, koronki, kursory, napy, nity, guziki czy klamry. Wierzymy, że to właśnie w detalach tkwi siła i warto przyłożyć do nich szczególną uwagę. Produkty z logo pozwolą firmie wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw oraz nadadzą produktom cech charakterystycznych. Jako producent produktów z logo dokładamy wszelakich starań, aby nasze akcesoria spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Cały czas eksperymentujemy, aby przedstawiać Państwu nowoczesną i oryginalną ofertę.