Linea Bottonex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji akcesoriów metalowych i tworzywowych dla firm związanych z modą i meblami.

Produkcja

Tworzymy wyjątkowe produkty z logo firmy, jak i również produkty o indywidualnym charakterze według projektów przesyłanych przez stylistów.
Produkty wytwarzane w naszej firmie są oparte na dopieszczaniu każdego detalu. Dlatego większość wyrobów jest wykonywana w manufakturach. Galwanizacja czy lakierowanie przeważnie wykonuje się ręcznie. Z kolei wysokociśnieniowe odlewanie tworzy produkt o wysokiej jakości i o dużej trwałości.
Wykonujemy również na zamówienie klienta komplety etykiet i wszywek, tak aby całość tworzyła zgraną kolorystycznie całość.
Ozdoby z logo podnoszą prestiż i identyfikację marki. Dlatego tak wiele firm nam zaufało i powierzyło nam tworzenie logotypów, które wpływają na rozpoznawalność ich produktów.
Wieloletnie doświadczenie i ogromna pasja w wykonywaniu dodatków i ozdób z logo jest największym naszym atutem, znajduje odzwierciedlenie w profesjonalnym doradztwie i serwisie. Naszym celem nie jest “sprzedanie czegokolwiek”, ale udzielenie profesjonalnej pomocy w wybraniu najbardziej optymalnego rozwiązania, które przyniesie wymierne korzyści.