Stopery i końcówki metalowe do sznurków z logo firmy – dlaczego warto?

W tym roku modne jest to, co już było. Nie myśl jednak, że nic cię już nie zaskoczy, bo proponowane przez projektantów rozwiązania aż kipią od kreatywności. Widać to nie tylko w nietypowych połączeniach, zestawieniach kolorystycznych, ale i stosowanych dodatkach krawieckich. Doskonałym tego przykładem są stopery i metalowe końcówki, czyli na pozór niewielkie elementy ozdobne, które mogą całkowicie odmienić nawet najbardziej banalną kreację. Jak je stosować i dlaczego warto się nimi zainteresować? Kilka wskazówek w dalszej części naszego wpisu.

Metalowe stopery i końcówki do sznurków w nowoczesnym wydaniu

Stopery i końcówki do sznurków z logo firmy powstają głównie z metalu. Pokrywane są wysokiej jakości kolorami galwanicznymi oraz lakierami. Mogą być niewielkie lub osiągać całkiem spore rozmiary. Znajdują zastosowanie nie tylko w odzieży wierzchniej, ale i sportowej, a także w ubraniach inspirowanych stylem sportowym, który obecnie coraz częściej występuje w eleganckim wydaniu. Nasza firma na indywidualne zamówienie Klienta wykonuje dodatki z nazwą jego firmy lub jego logo., która może być w wersji wklęsłej lub wypukłej. Dodatkowo może być zabezpieczona lakierem chroniącym przed wpływem zewnętrznych czynników atmosferycznych. To wszystko sprawia, że te dodatki krawieckie mogą być zastosowane praktycznie przy każdym rodzaju ubrań czy akcesoriach galanteryjnych.

Stopery i końcówki do sznurków „lubią się” przede wszystkim ze stylem sportowym. Myli się jednak ten, kto uważa, że sportowe ubrania to wyciągnięty dres i przypadkowo wybrany T-shirt. Czasy pandemii, gdy większość dnia można było spędzić w tzw. ubraniach po domu, stały się inspiracją dla największych projektantów.

Okazało się, że nonszalancką wygodę można w kreatywny sposób uczynić elegancką, wykwintną i zmysłową. Na wybiegach królują ubrania, które nawiązują do rozmaitych dyscyplin sportowych, ale zaprojektowane są w taki sposób, że z powodzeniem można w nich wyjść do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na eleganckie przyjęcie. Oznacza to wielki powrót ortalionowych kurtek, stylowych dresów zakładanych do szpilek, kurtek w stylu varsity jackets. Wszystkie te części garderoby z powodzeniem urozmaicić można metalowymi stoperami czy oryginalnymi końcówkami do sznurków z logo firmy.

Leave your comments

Comments

  • No comments found