Ozdabianie odzieży? Tylko z Linea Bottonex!

Poradnik

Z nami ozdabianie odzieży to sama przyjemność. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów krawieckich i dekoracyjnych aplikacji, w łatwy i szybki sposób odświeżycie swoją garderobę. Stworzyliśmy bogatą ofertę, w której znajduje się ogromna różnorodność faktur, kolorów i materiałów. Zaprojektowaliśmy między innymi kryształki i kamienie do przyszycia, oraz ozdobne guziki z cyrkoniami. Aby współpraca z nami przebiegała sprawnie i bezproblemowo, przygotowaliśmy poradnik, w którym szczegółowo odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy do skorzystania z niego. Gdyby jednak pojawiły się kwestie, które nie zostały tu poruszone – prosimy o kontakt, a na pewno udzielimy szczegółowych wyjaśnień.

Wszystkie produkty umieszczone na stronie wykonujemy na zamówienie. Niektóre produkty są dostępne na magazynie. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: biuro@bottonex.pl

Szukasz produktu i nie możesz go znaleźć w naszym katalogu?
Wyślij zdjęcie lub skan poszukiwanego produktu i prześlij go do naszego biura na e-mail: zamowienia@bottonex.com.pl
Po otrzymaniu prześlemy nasze propozycje.
Poprzez nasz formularz, znajdujący się w zakładce NOWOŚCI, możesz poprosić o wzór produktu, który Cię interesuje.
Jeśli posiadamy go na stanie magazynowym możemy przesłać próbki po uprzednim uzgodnieniu szczegółów.
Ze względu na wysoki koszt niektórych elementów wysyłka będzie możliwa po dokonaniu zapłaty.

Aby zapoznać się z naszymi cenami (hurtowe lub detaliczne) napisz do nas na biuro@bottonex.pl, a my niezwłocznie wyślemy cenniki na wszystkie produkty.

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.

Zamówienia przyjmujemy na nasz adres e-mail. Wysyłki realizowane są codziennie kurierem UPS lub Pocztą Polską. Po opłaceniu zamówienia możliwy jest również odbiór przesyłki za pośrednictwem swojego dostawcy. Z uwagi na różnorodność proponowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia.

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów. Przy składaniu zamówienia lub wzornictwa prosimy posługiwać się nadanym kodem produktu i numerem strony, na którym ten produkt występuje.

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu (nikiel free). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Do oferowanych produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to zestawy montażowe lub oprzyrządowanie do zaaplikowania danego produktu.

Jeśli nigdy jeszcze nie mieliście Państwo do czynienia z produktami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy:
P.H.U. Linea Bottonex
25-655 Kielce
ul. Łódzka 342

Jeśli Państwo chcecie dokonać zakupu produktów z magazynu naszej firmy, prosimy wejść na zakładkę sklep i wyszukać produktu. Nasz sklep jest w tej chwili modyfikowany i wkrótce będziecie Państwo mieli możliwość wyboru z szerszej gamy produktów oferowanych przez naszą firmę.